Haber

Maduro’nun törene katılan Erdoğan aşkı! defalarca paylaşıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen ve 21 devlet lideri ile 13 başbakanın katıldığı “Katılım Töreni”ne katılanların arasında Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro da vardı. Törenden görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan 60 yaşındaki lider, iki ülke arasındaki olumlu bağlara vurgu yaptı.

“Türkiye İttifakı Olduğumuz İçin Şanslıyız”

Göreve geldiği 2013 yılından bu yana ülkesinin lideri olan Maduro, Türkiye’ye geldiği andan itibaren sosyal medya paylaşımları yapmaya başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkeye girişinin ardından yaptığı ilk paylaşımda, “Türkiye ile müttefik ve yakın olduğumuz için şanslıyız. Venezuela derin ikili ilişkiyi sevgi, yakınlık ve saygıyla güçlendirmeye her zaman hazır olacaktır. Devam edeceğiz” dedi. Halkımızın refahı için çalışmak.” verilmiş.

“VENEZUELA VE Türkiye KARDEŞLİKTE BİRLEŞİYOR”

Sosyal medya hesabından törendeki devlet adamlarının fotoğraflarına da yer veren 60 yaşındaki Cumhurbaşkanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la çekilmiş fotoğrafını paylaşarak, “Kardeşimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yemin törenine eşlik etmek için Türkiye’ye geldik. tamamlayıcılık yolu, milletlerimizin ikili ilişkilerini güçlendirmesi için yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.Venezuela ve Türkiye kardeşlikte birleşti” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu